ÚZKOSŤ

V tejto príručke nájdete doplnky, ktoré pomôžu zmierniť úzkostné stavy. Je v nej 10 vedecky preverených doplnkov, ktoré naozaj fungujú a 3, ktorým sa treba vyhnúť.

Príručka vám poskytne podrobný návod ako tieto doplnky kombinovať a ako ich užívať, aby mali čo najlepší efekt.

Nájdete tu základnú kombináciu na zmiernenie úzkosti.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ľudí trpiacich generalizovanou úzkostnou poruchou. Táto kombinácia zmierni úzkostné stavy a obmedzí ich výskyt.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, trpiacich úzkosťou z nahromadeného stresu. Táto kombinácia zmierni stres a tým obmedzí výskyt pocitov úzkosti.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, trpiacich stavovou a črtovou úzkosťou.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ľudí trpiacich záchvatmi paniky (panickými atakmi) a úzkosťou súvisiacou s panikou.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ženy pociťujúce úzkosť spojenú s PMS. Táto kombinácia zmierni úzkostné stavy vyskytujúce sa v období menštruácie.

Formát: pdf
Počet strán: 23
Funguje na všetkých zariadeniach

Viac informácií o príručke a možnosti jej získania info@scholaris.sk

Žiadny konflikt záujmov

Scholaris.sk je nezávislým zdrojom informácii. Pomocou dôkladnej analýzy najnovšieho vedeckého výskumu snaží sprostredkovať informácie o výžive a potravinových doplnkoch, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v neprehľadnom svete zaujatých informácii. Nie sme platený žiadnym výrobcom, nepredávame ani nepropagujeme doplnky žiadneho výrobcu. Tiež neprijímame peniaze od predajcov a nikomu nerobíme reklamu. Všetky naše príjmy pochádzajú z predaja našich produktov.