SVALOVÁ HMOTA A VÝKON

V tejto príručke nájdete doplnky, ktoré pomôžu vybudovať svalovú hmotu a zlepšiť výkon svalov. Je v nej 11 vedecky preverených doplnkov, ktoré naozaj fungujú a 4, ktorým sa treba vyhnúť.

Príručka vám poskytne podrobný návod ako tieto doplnky kombinovať a ako ich užívať, aby mali čo najlepší efekt.

Nájdete tu základnú kombináciu na zväčšenie svalovej hmoty a zvýšenie svalového výkonu.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre vzpieračov. Táto kombinácia je zameraná na rast a silu svalov.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre športovcov, ktorí cvičia najmenej 1 hodinu. Táto kombinácia je zameraná na výdrž a udržanie koncentrácie počas dlhodobého podávania výkonu (napr. pri futbale, hokeji a pod.)

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ktorí sa podrobujú intenzívnemu tréningu. Táto kombinácia je zameraná na zvýšenie výkonu svalov (napr. pri HIIT tréningu).

Formát: pdf
Počet strán: 42
Funguje na všetkých zariadeniach

Viac informácií o príručke a možnosti jej získania info@scholaris.sk

Žiadny konflikt záujmov

Scholaris.sk je nezávislým zdrojom informácii. Pomocou dôkladnej analýzy najnovšieho vedeckého výskumu snaží sprostredkovať informácie o výžive a potravinových doplnkoch, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v neprehľadnom svete zaujatých informácii. Nie sme platený žiadnym výrobcom, nepredávame ani nepropagujeme doplnky žiadneho výrobcu. Tiež neprijímame peniaze od predajcov a nikomu nerobíme reklamu. Všetky naše príjmy pochádzajú z predaja našich produktov.