NÁLADA & DEPRESIA

V tejto príručke nájdete doplnky, ktoré pomôžu posilniť vašu imunitu a obmedzia alergické prejavy. Je v nej 8 vedecky preverených doplnkov, ktoré naozaj fungujú.

Príručka vám poskytne podrobný návod ako tieto doplnky kombinovať a ako ich užívať, aby mali čo najlepší efekt.

Nájdete tu základnú kombináciu na zlepšenie nálady a potlačenie depresie. Tá vám pomôže zbaviť sa zlej nálady a obmedzí jej zhoršovanie.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ktorí sú liečení alebo ktorým bola diagnostikovaná závažná depresívna porucha. Táto kombinácia zvýši účinnosť vašej liečby.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí so samodiagnostikovanou depresiou, ktorí v súčasnosti neužívajú žiadne lieky ani látky ovplyvňujúce mozog. Táto kombinácia zvýši pravdepodobnosť zlepšenia nálady a ustúpenia depresívneho stavu.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoju náladu a znížiť stres. Kombinácia znižujúca negatívne účinky stresu na vašu náladu.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoju náladu a znížiť nervozitu a podráždenosť. Táto kombinácia obmedzí vplyv stresu na vašu náladu a zbaví vás zbytočnej podráždenosti.

Formát: pdf
Počet strán: 24
Funguje na všetkých zariadeniach

Viac informácií o príručke a možnosti jej získania info@scholaris.sk

Žiadny konflikt záujmov

Scholaris.sk je nezávislým zdrojom informácii. Pomocou dôkladnej analýzy najnovšieho vedeckého výskumu snaží sprostredkovať informácie o výžive a potravinových doplnkoch, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v neprehľadnom svete zaujatých informácii. Nie sme platený žiadnym výrobcom, nepredávame ani nepropagujeme doplnky žiadneho výrobcu. Tiež neprijímame peniaze od predajcov a nikomu nerobíme reklamu. Všetky naše príjmy pochádzajú z predaja našich produktov.