INZULÍNOVÁ REZISTENCIA

V tejto príručke nájdete doplnky, ktoré vám pomôžu pri zvýšenej hladine glukózy (cukru) v krvi. Je v nej 8 vedecky preverených doplnkov, ktoré naozaj fungujú.

Príručka vám poskytne podrobný návod ako tieto doplnky kombinovať a ako ich užívať, aby mali čo najlepší efekt.

Nájdete tu základnú kombináciu na zlepšenie citlilvosti vašich buniek. Tá Vám pomôže ak Vaše bunky prestávajú reagovať na inzulín.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ktorí majú diagnostikovanú inzulínovú rezistenciu a neužívajú žiadne lieky. Pomôže Vám udržať hladinu cukru v norme.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre ľudí, ktorí môžu mať inzulínovú rezistenciu, ale neboli diagnostikovaní a neužívajú žiadne lieky. Pomôže vášmu telu lepšie využívať cukor a nehromadiť ho v krvi.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre športovcov, ktorí počas cvičenia potrebujú zvýšiť prísun glukózy do svalov. Pomôže vašim svalom získať viac energie a efektívnejšie pracovať.

Špeciálnu kombináciu zostavenú pre športovcov, ktorí potrebujú zvýšiť prísun glukózy do svalov počas jedla. Pomôže vášmu telu ukladať do svalov viac zásobnej energie.

Formát: pdf
Počet strán: 24
Funguje na všetkých zariadeniach

Viac informácií o príručke a možnosti jej získania info@scholaris.sk

Žiadny konflikt záujmov

Scholaris.sk je nezávislým zdrojom informácii. Pomocou dôkladnej analýzy najnovšieho vedeckého výskumu snaží sprostredkovať informácie o výžive a potravinových doplnkoch, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v neprehľadnom svete zaujatých informácii. Nie sme platený žiadnym výrobcom, nepredávame ani nepropagujeme doplnky žiadneho výrobcu. Tiež neprijímame peniaze od predajcov a nikomu nerobíme reklamu. Všetky naše príjmy pochádzajú z predaja našich produktov.